Odżywki do rzęs domowej roboty – co do nich dodać?

Wachlarz długich, pięknych rzęs-tego pragną kobiety

Każda kobieta pragnie czuć się dobrze w swojej skórze, atrakcyjnie. Dzięki temu wzrasta pewność siebie a działania są bardziej zdecydowane. Jednym z atutów kobiecości są rzęsy. Wiele pań marzy i długim wachlarzy, gęstych i mocnych rzęs. Niestety nie każdą z pań matka natura nimi obdarzyła. Na szczęście istnieją skuteczne domowe sposoby, dzięki którym można poprawić stan, a jednocześnie także wygląd rzęs. W jaki sposób? O tym dowiesz się czytając kolejne fragmenty niniejszego artykułu.

Odżywki do rzęs domowej roboty

Domowe sposoby są bardzo skuteczne w wielu kwestiach. Często także w tych związanych z pielęgnacją. W przypadku rzęs z pewnością można zastosować te metody, które ceniły nasze babcie i mamy. Odżywki do rzęs domowej roboty to bogactwo składników i witamin, których rzęsy po prostu potrzebują. Oto kilka składników, które warto zastosować w tego rodzaju odżywkach:
olejek rycynowy,
żel aloesowy,
olejek z wiesiołka,
olejek arganowy.
Jak działają te składniki? Dzięki nim rzęsy będą dłuższe, bardziej wytrzymałe i po prostu piękniejsze. Taką odżywkę należy nakładać szczoteczką do rzęs, najlepiej każdego wieczoru. Wówczas składniki odżywcze będą mogły w pełni zadziałać, a już po kilku tygodniach regularnego stosowania zauważysz pozytywne efekty domowych odżywek.
Szczoteczkę do rzęs można kupić, lub wykorzystać taką od nieużywanego już tuszu do rzęs. Należy jednak pamiętać o tym, aby przed użyciem dokładnie ją oczyścić. Resztki tuszu to nic dobrego dla Twoich rzęs, pamiętaj więc o odpowiedniej higienie.

Podsumowanie

Wiele pań pragnie mieć długie, ciemnie i mocne rzęsy. To duży atrybut kobiecości, który można zyskać dzięki domowym sposobom. Wystarczy jedynie zmieszać ze sobą odpowiednie składniki, nakładać odżywkę regularnie i cieszyć się niesamowitym efektem. Taką odżywkę należy nakładać codziennie, najlepiej wieczorem przed pójściem spać. Wówczas odżywka będzie mogła naprawdę zadziałać. Co do niej dodać? Wszystko to, co matka natura nam udostępnia, a co ma odpowiednie właściwości. Z pewnością jest to olejek rycynyowy, żel aloesowy, olejek z wiesiołka czy olej arganowy. Tego rodzaju naturalne składniki są najlepsze, a wykonanie odżywki do rzęs domowej roboty nie jest trudne. Nakładaj ją za pomocą szczoteczki, ale pamiętaj, aby wcześniej dokładnie ją oczyścić. Nie należy także przesadzać z ilością nakładanego preparatu i unikać dostania się odżywki do oka

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *