Roller mikroigłowy – dlaczego warto stosować

Roller mikroigłowy – czym jest ?

Roller mikroigłowy to rolka, na której powierzchni umieszczone są małe igiełki. Wykonując masaż takim urządzeniem dokonuje się na skórze mikoruszkodzeń, które jednak nie są dla niej groźne, a wręcz przeciwnie, dzięki temu skóra dużo zyskuje. Efekt zabiegu jest taki, że produkcja kolagenu jest zwiększona, skóra odnawia się a zastosowane kremy, balsamy i preparaty wchłaniają się lepiej, a więc są bardziej efektywne. Używanie derma rollera nie jest bolesne. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej.

Efekty

Derma roller jest coraz bardziej popularny. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem może naprawdę odmienić wygląd i stan skóry. Skutecznie walczy z niedoskonałościami takimi jak:
rozstępy,
blizny,
cellulit,
brak napięcia i elastyczności skóry.
Mówiąc w skrócie: derma roller poprawia stan skóry i sprawia, że wygląda lepiej. Dzięki niemu skóra staje się elastyczna, jędrna i miła w dotyku. Po masażu skóra jest gotowa na przyjmowanie wszelkich wartości, które zawierają kremy, balsamy czy inne kosmetyki.
Zabiegi najczęściej wykonuje się na okolice brzucha, ud, pośladków, szyi, ramion oraz dekoltu. Ogromną zaletą jest fakt, iż z tego rodzaju zabiegów mogą korzystać nawet osoby, których skóra jest wrażliwa. Derma roller nie uszkodzi jej i jest dla niej bezpieczny.
Zabieg wykonywany derma rollerem można wykonać samodzielnie albo skorzystać z oferty gabinetów kosmetologicznych. W pierwszym przypadku nie powinno być problemu z zakupieniem urządzenia, ponieważ jest ono ogólnodostępne.
Przed zabiegiem warto wykonać peeling, aby efekty były jak najlepsze. W jednym miejscu na ciele powinno się wykonywać od 2 do 4 przejazdów urządzeniem. Pionowe, poziome, ukośne – takie ruchy powinno się wykonywać stosując opisywane urządzenie. Dostępne są również różnego rodzaju ampułki, które wzmacniają efekt zabiegu. Można wybierać wśród wielu rodzajów w zależnosci od tego, jaki efekt ma zostać osiągnięty.

Podsumowanie

Derma roller to coraz popularniejsze rozwiązanie. Masaż tym urządzeniem ma naprawdę wiele zalet, przynosi niesamowite efekty. Ważne jest jednak to, aby korzystać z niego w sposób poprawny oraz pamiętać o regularnych zabiegach. Efekt wzmocni dodatek specjalnych ampułek, których rodzaj należy dobrać do pożądanego efektu. Masaż tym urządzeniem nie powoduje bólu, można wykonać go samodzielnie w domowym zaciszu. Dzięki niemu można pozbyć się cellulitu czy rozstępów. Przy regularnym i odpowiednim stosowaniu skóra będzie bardziej elastyczna, gładka i jędrna

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *