Masażer do twarzy do walki ze zmarszczkami

Masażer do twarzy na zmarszczki to urządzenie, które bije rekordy popularności wśród kobiet powyżej dwudziestego piątego roku życia. Dzięki zupełnie nieinwazyjnym zabiegom młode kobiety mogą walczyć z pierwszymi zmarszczkami mimicznymi, a dojrzałe panie znacznie wygładzić istniejące już zmarszczki i bruzdy. Na rynku wyróżniają się masażery z ametystem, jadeitem, kwarcem albo urządzenie elektryczne, a każde z nich cechuje się nieco innym działaniem.

Masażer do twarzy na zmarszczki

Zadaniem masażera jest pobudzenie krążenia krwi i limfy. Dzięki temu woda nie jest zatrzymywana pod skórą, a w rezultacie kobiety unikają opuchlizny. Już kilka zabiegów wystarczy, aby znacząco poprawić elastyczność skóry, a cera wygląda zdrowo i młodo. Mikrokrążenie sprawia, że do komórek skóry docierają wszelkie substancje odżywcze i tlen. Do najpopularniejszych masażerów należą jadeitowe rollery, które można trzymać w lodówce i stosować w formie chłodzącego masażu, który zmniejsza obrzęk i działa kojąco na skórę. Jeśli dodamy do tego odżywczy olejek albo serum do twarzy, efekt natychmiastowego odżywienia jest gwarantowany. Kamienne płytki Gua Sha pozwalają na mocniejszy nacisk, ale nie są wskazane dla delikatnej skóry i wymagają wprawy w stosowaniu. Z kolei miedziany dermaroller działa tak, jak ma to w zwyczaju miedź, a więc antybakteryjnie i przeciwzapalnie. W masażerach elektrycznych mikroprądy pobudzają produkcję kolagenu, a także ujędrniają skórę i przynoszą uczucie odprężenia.

Po co stosować masażer do twarzy?

Dodatek naturalnych metali w masażerach to świetny sposób na radzenie sobie z objawami starzenia. Stymulacja cery podczas masażu poprawia napięcie oraz sprężystość cery. Obecność jonów złota neutralizuje przebarwienia, a z kolei miedź działa antybakteryjnie. Masażery ceramiczne mogą być używane również do akupresury, a większość urządzeń nadaje się również do masowanie okolic szyi i dekoltu, na których objawy starzenia są często jeszcze bardziej widoczne niż na twarzy. Regularne masowanie twarzy i jej okolic za pomocą masażera i z wykorzystaniem dobrych kosmetyków, może znacznie wpłynąć na kondycję skóry. Zapewni jej nie tylko elastyczność i piękny koloryt, ale również miękkość i głębokie oczyszczanie. Odpowiednio dobrane do cery kosmetyki do twarzy zapewniają większy komfort i wygodę podczas masowania, ale jednocześnie silnie odżywiają skórę, mając dostęp do jej głębszych warstw. Masaże tego typu to umiejętne połączenie peelingu, relaksu i codziennej pielęgnacji, dzięki której zupełnie zbędne są inne zabiegi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *