Sesderma pod oczy.

Jak skutecznie pozbyć się plam pod oczami?

Zacienione miejsca pod oczami zabierają blasku skórze i sprawiają, że wygląda ona na zmęczoną i niezdrową, a my w rezultacie na chorych, smutnych i przygnębionych. Ich powstawanie może mieć różne podłoże. Najczęściej jest to przemęczenie i niewyspanie. Skóra pod oczami jest delikatna i cienka. Należy o nią dbać regularnie, by cieszyć się promiennym wyglądem na co dzień, a nie tylko od święta. Na szczęście z pomocą idą nam nowe technologie, które i w kosmetyce proponują nam coraz bardziej zaawansowane formuły i rozwiązanie na różne problemy dotyczące skóry. Przykład tego jest sesderma pod oczy.

Sesderma – nowoczesny kosmetyk do walki z cieniami.

To innowacyjny produkt, który łączy w sobie nanotechnologię i genokosmetykę. Opracowany w celu głębszego wnikania w głąb skóry, polega na przenoszeniu aktywnych składników zamkniętych w nanosomach do najniżej leżących warstw naskórka. Taki proces pozwala na przenikanie składników bez zmienionej formy. Witamina A i C oraz inne składniki zawarte w tradycyjnych kremach, mają duże tendencje do utleniania się. Sesderma pod oczy nie tylko stabilizuje te składniki, ale też obniża ryzyko pojawienia się skutków ubocznych, jakie mogą się pojawić przy stosowaniu kremów drogeryjnych. Większość z nich niweluje tylko pierwsze oznaki starzenia się skóry, a sesderma oddziałuje na geny, pobudzając komórki do aktywnej produkcji kolagenu i elastyny.

Jaka magia kryje się w składzie?

Zdecydowanie witamina C i A, a ponadto: wyciąg ze słodkiej pomarańczy i nostrzyka, ginko biloba, palmitoyle, proteiny ryżu, krzemionka organiczna i wiele innych, cennych składników. Cały kompleks nie tylko regeneruje, ale wygładza skórę wokół oczu, rozjaśnia plamy, usuwa kurze łapki i zwiększa odporność na działanie czynników zewnętrznych. Produkt zwalcza wodne rodniki, pobudza produkcję kolagenu i elastyny oraz łagodzi rumień. Nanotechnologia zastosowana w preparacie zwiększa przepływ wszystkich substancji aktywnych. To poprawia działanie tkanki łącznej, zwiększa mikrokrążenie i odpływ limfy. Badania wykazały, że dzięki tym właściwościom preparat jest doskonałym pogromcą worków pod oczami. Dodatkowo wzmacnia mikrokapilary i redukuje przepuszczalność naczyń. Skóra jest dobrze nawilżona i odżywiona. Sesderma pod oczy chroni także przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych oraz naprawia powstałe już fotouszkodzenia, nawet na poziomie DNA.

Dermokosmetyk wszechczasów.

Składnikiem, który zasługuje na specjalne wyróżnienie, jest witamina C. W sesdermie występuje jednak ona w formie 3-0-etylowego kwasu askorbinowego, który jest stabilniejszą formą niż dotychczas stosowany. Charakteryzuje się bardzo trwałą budową chemiczną i łatwo przenika do skóry, podczas gdy ten tradycyjny nie docierał nawet do skóry właściwej. To dzięki temu skóra pod oczami nabiera blasku, poprawiając nasz wygląd.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *