Producenci
Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 180,00 zł.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Polub nas na FB

Bjobj

bjobj 

BJOBJ

Włoska firma San.Eco.Vit to producent marek m.in. Bjobj, Bjobao, Bioout.  Jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą w sektorze kosmetyków i produktów ekologicznych.
Zagadnienia związane z produkcją kosmetyków firma traktuje bardzo odpowiedzialnie, z zaangażowaniem i pasją, w wyniku czego powstają produkty naprawdę zdrowe, bezpieczne, bogate w dobroczynne składniki.
Bjobj proponuje linie kosmetyków, które w najlepszy sposób wykorzystują to, co natura ma do zaoferowania.
Wyjątkowość kosmetyków włoskiej firmy znajduje potwierdzenie w znacznej ilości substancji aktywnych, a także w zastosowaniu surowców najwyższej jakości.  Są to naturalne substancje myjące otrzymywane z roślin, dzięki którym produkty są łagodne dla skóry oraz olejki i wyciągi z ekologicznych upraw lub z wolnych zbiorów.  Kosmetyki zawierające tak wiele cennych składników są najwyższej jakości, bezpieczne i przyjemne w codziennym  użyciu.

Współpraca z najwyższej klasy specjalistami owocuje powstawaniem nowych formuł kosmetyków, które w niewielkim stopniu oddziałują na środowisko. 
Firma dużą wagę przykłada do testowania produktów pod względem ich skuteczności i  tolerancji  przez skórę.


Wysoką jakość, skuteczność i naturalne pochodzenie produktów Bjobj potwierdzają następujące certyfikaty:

Certyfikowany przez ICEA (Istituto per la Certificazione Etica e Ambientale - włoski Instytut certyfikujący produkty wg etyki środowiskowej) uznany przez Ministerstwo Rolnictwa i Leśnictwa kontroluje pochodzenie zastosowanych surowców roślinnych, a w szczególności pochodzenie ekstraktów i olejków eterycznych pochodzących z upraw ekologicznych (zgodnie z rozporządzeniem EWG 2092/91). Instytut ICEA nadał certyfikat i pozwolenie jego używania dla każdego produktu Bjobj.
Wolny od niklu <1 ppm
Nikiel jest metalem, często stosowanym w połączeniu z innymi metalami, w celu stworzenia bardzo silnych stopów (jak niektóre rodzaje stali itp.).
Mamy z nim częsty kontakt nawet nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ obecny jest w przedmiotach użytku codziennego, takich jak metalowe ozdoby przy paskach, w biżuterii itp.  Bogate w nikiel są również niektóre produkty roślinne takie jak cukinia, szparagi, marchew, cebula itp.  Nikiel  nie jest metalem niebezpiecznym, ale wiele osób jest na niego uczulonych. Osoby te powinny unikać w miarę możliwości kontaktu nawet z najmniejszą ilością tego metalu.
Według badań progiem w produktach kosmetycznych, poniżej którego nie powinno być reakcji alergicznej jest 1 ppm, czyli jedna część na milion lub 0,000001. W praktyce nie ma kosmetyków całkowicie wolnych od niklu a napis „Nickel free” jest często z *gwiazdką, która następnie ukazuje zawartość niklu poniżej, którego występuje.
Aby dodatkowo zagwarantować klientom, którzy są uczuleni lub wrażliwi na nikiel, WSZYSTKIE PARTIE KOSMETYKÓW Bjobj przechodzą testy na obecność niklu wykonywane przez zewnętrzne laboratorium. Badanie potwierdza, że jego obecność w danym produkcie jest poniżej wskazanego progu. Jest to bardzo ważne, aby każdy produkt został przetestowany.  Wszystkie testy do chwili obecnej (a są ich setki) potwierdzają, że procent niklu w obecny w produktach Bjobj jest poniżej 1 ppm, a nawet jest 10 razy mniejszy od tej wartości.

STOP testom na zwierzętach
Wszystkie produkty Bjobj stosują się do międzynarodowych standardów uznanych przez LAV (liga przeciw wykonywaniu wiwisekcji) i są kontrolowane przez ICEA co gwarantuje, że firma nie przeprowadza i nie zlecała testów na zwierzętach, zarówno gotowego produktu jak i pojedynczych składników. Świadczy to także o tym, iż firma aktywnie uczestniczy w kampanii mającej na celu uwrażliwienie dostawców, w celu zapewnienia, że zakupione surowce nigdy nie będą testowane na zwierzętach.
Ponadto wszystkie produkty Bjobj nie zawierają substancji będących lub pochodzących od zwierząt i dlatego mogą być używane przez wegan.

 

Testowane dermatologicznie
Produkty BjoBj są testowane na ochotnikach we współpracy z Uniwersytetem Degli Studi w Pawii, w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i tolerancji kosmetyków.

 

 

 

 

Link do produktów: http://www.naturnika.pl/pl_PL/producer/Bjobj/39

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl